درباره ما

فروشگاه اینترنتی جیک جیک، دکوراسیون اتاق کودک

شرکت تولیدی جیک جیک به عنوان اولین و تنها مجموعه گسترده تولید ملزومات و محصولات دکوراسیون اتاق کودک،فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز نموده است. محصولات این شرکت با دو هدف خلاقیت و کیفیت مناسب ، طراحی و تولید می شوند و در تمامی مراحل تولید ،خاص و انحصاری بودن تمامی طرح ها کاملا مد نظر است. جنس پایه تمامی محصولات از ترکیب چوب با روکش پارچه لیلین بوده که کاملا ضد حساسیت و کاملا منطبق بر دو استاندارد Baby health و Real kids life می باشند.فروشگاه آنلاین جیک جیک که با دو آدرس دامنه jik-jik.ir و jikjikco.ir در دسترس می باشد به صورت مستقیم تحت نظر مجموعه تولیدی جیک جیک فعالیت داشته و کلیه حقوق مادی و معنوی این فروشگاه تحت اختیار این شرکت است.ما در این فروشگاه علاوه بر ارائه ملزومات تولیدی در زمینه اتاق کودک، محصولاتی از سایر برندهای مطرح کودک در بخش های سرویس خواب و سیسمونی را ارائه می دهیم و سعی در پوشش نیاز مشتریان محترم در بخش کودک را داریم.فروشگاه آنلاین جیک جیک دارای نماد اعتماد بوده و کاملا تحت نظر مقررات جمهوری اسلامی ایران است. شادی حق همه کودکان است.کودک شادتر…دنیای زیباتر

حمایت از لبخند کودکان

گروه تولیدی جیک جیک چشم انداز و اهداف بزرگ را دنبال می کند. باور داریم نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است مسئولیم.از این رو ما اعضای خانواده جیک جیک همواره تلاش می کنیم با فعالیت های کوچک اما موثر گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه خود ادای دین کنیم.در همین راستا گروه جیک جیک به منظور آموزش و آشنا سازی کودکان کم شنوا و ناشنوا به اشکال حیوانات،رنگ ها، الفبا و شخصیت های مختلف پکیج های آموزشی را تولید نموده و به صورت رایگان در اختیار موسسات مرتبط قرار می دهد.موسسات مرتبط جهت دریافت این بسته ها با شماره های اعلام شده در بخش تماس با ما هماهنگ نمایند.


رعایت استانداردهای کودک

کودکان حساسیت های جسمی و روحی زیادی دارند. به همین منظور توجه به استانداردهای موجود در این زمینه اهمیت بسیار بالایی دارد. کلیه محصولات گروه جیک جیک منطبق بر این استاندرادها می باشد عدم وجود قسمت های تیز،برنده، استفاده از متریال و مواد ضد حساسیت استفادخ از رنگ های دارای پایه گیاهی تثبیت شده با تکنولوژی نانو، وزن سبک و استحکام بالای محصولات و بسته بندی مناسب از جمله استانداردهای بکار گرفته شده در تولیدات گروه جیک جیک هستند.

رقابت،نوآوری،کیفیت

گروه تولیدی جیک جیک با بهره گیری از تجهیزاتی پیشرفته و بروز و همچنین استفاده از تیم طراحی خلاق و ایده پرداز توانسته به سمت تولید محصولاتی گام بردارد که بسیار ساختار خلاقانه داشته و علاوه بر زیبایی اصول روانشاختی کودک در آنها دیده شده است. تمامی محصولات تولیدی جیک جیک به صورت انحصاری شرکت تولید شده و هیچ نمونه مشابه ای را ندارد. کیفیت ساخت محصولات بسیار بالا بوده و در کنار رعایت استانداردهای لازم برای کودک، به موضوع زیبایی و خاص بودن آنها توجه فراوانی شده است.


تلگرام جیک جیک: jiikkjiikk

اینستاگرام جیک جیک : jiikkjiikk

تلفن دفتر مرکزی: ۹۵۱۱۹۱۹۴ – ۰۲۱

آدرس دفتر کارخانه: همدان – شهر ماشین – جنب بانک صادرات – واحد ۱١

آدرس دفتر مرکزی : خیابان شریعتی – خیابان دولت – بعد از دانشکده الهیات – پلاک ٣٩٣ – واحد١